Kuu põhiteemad: TeslaEestiuudised
 
Viimased uudised
Autoriseerimine
Väljaannete kalender
«    Октябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
18 июн 19:42ЕЕ / Autode tuunimine Tesla

Tesla valmistab ette uues stiilis moderniseeritud autot

Tesla vaatab suurte silmadega Aasia turgu ja Hiina enneolematut majanduskasvu, mis muudab selle riigi üheks planeedi suurimaks ja tulusaimaks turuks. Samal ajal arendavad hiinlased ise juba aktiivselt tehnoloogiaid elektrisõidukite tootmiseks ja küllastavad tohutut nõudlust kohaliku pakkumisega. Selle taustal otsustas Ameerika ettevõtte juhtkond Hiina turule välja anda moderniseeritud luukpära.

Uus auto on samaaegselt sarnane Model 3 ja Model Y-ga, millega see jagab oma platvormi. Visuaalset stiili lubatakse aga muuta aasiapärasemaks, sellele piirkonnale omaste paisunud vormide ja rangete joonte rohkusega. Ligikaudset kujundust näete lisatud eskiisil, kuid see ei ole tulevase mudeli lõplik välimus.


Mis puudutab auto tehnilisi parameetreid, siis nende kohta pole muidugi veel midagi teada. Kui Tesla autode müük Euroopas ja Ameerikas jätkab jõudsat kasvu, siis Aasia regioonis lähevad asjad kehvemaks. Sellega seoses võib uute adaptiivsete mudelite väljalaskmine aidata olukorda muuta, kuid suure tõenäosusega on rong lahkunud.

Olgu kuidas on, aga Elon Musk ei loobu püüdmast kasutada tugeva majandusega hiigelriigi potentsiaali. Milline saab olema Tesla meeskonna järgmine projekt, pole teada, kuid me ei kahtle, et see saab olema globaalne ja julge.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Küsitlus
Top Tesla

Tesla uudised
Populaarne